AUTO SERWIS
PRZYJAZNY WARSZTAT
SERWIS SAMOCHODOWY
Serwis
mechaniczny
Serwis
opon
Konserwacja
lakiernictwo
Przeglądy
okresowe
Serwis
olejowy
Sprzedaż
części

EKSPERCI OGUMIENIA

Czy jesteś świadomy tego jaki wpływ na bezpieczeństwo i komfort jazdy mają opony w samochodzie ? My wiemy, dlatego swoją ofertę poszerzyliśmy o sprzedaż nowych opon renomowanych firm oraz usługi wulkanizacyjne. Dobrze dobrane i wysokiej klasy opony skracają drogę hamowania i mają znacznie lepszą przyczepność na jezdni. Dodatkowo opony takie charakteryzują się większą trwałością i wytrzymałością, a co za tym idzie – są bardziej ekonomiczne.

Tak naprawdę to… Ty wybierasz jakie opony chcesz zakupić, my jako fachowcy w swojej dziedzinie możemy jedynie doradzić na co trzeba zwrócić uwagę podczas doboru opon oraz przedstawić ich specyfikację czyli:

– oszczędność paliwa – miara oporów toczenia opony wpływających na zużycie paliwa przez pojazd. Określana w skali od A (najwyższa klasa) do G (najniższa klasa).
– przyczepność na mokrej nawierzchni – miara zdolności opony do hamowania na mokrych nawierzchniach. Określa się ją w skali od A (najlepsza) do F (najgorsza)
– hałas – miara zewnętrznego hałasu emitowanego przez oponę (w decybelach).

Dzięki zdobytym kontaktom partnerskim z hurtowniami opon możemy Państwu zagwarantować opony zimowe, opony letnie oraz opony całoroczne w przystępnych cenach. W naszej ofercie posiadamy opony największych polskich i światowych firm produkujących ogumienie. W sytuacji kiedy stare opony nie nadają się do dalszej jazdy oferujemy Państwu zakup i montaż opon w naszym serwisie. Sprzedajemy opony nowe takich firm jak: Dębica, Goodyear, Continental, Pirelli, Michelin, Kleber, Dayton, Dunlop, Barum, Fulda, Firestone, Sava, Uniroyal. Kupując opony w naszym serwisie – ich montaż otrzymujesz GRATIS !

W dziedzinie serwisu opon oferujemy:

Cennik:
Wymiana opony z wyważeniem:

Wymiana koła z wyważeniem:

Naprawa opony:

Indywidualne podejście do Klienta pozwala nam realizować zadania na satysfakcjonującym poziomie dla naszych Klientów. Skorzystaj z naszej oferty, a obiecujemy, że nie będziesz żałował tej decyzji!

Masz pytania? Zadzwoń:

tel. kom. 666 104 204
tel. 14 623 24 25